2024 Under Fourteen League Group E
One
Thursday 28th March, 2024
Hunterstown Rovers GFC
V
St Brides
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group A
One
Tuesday 2nd April, 2024
St Brides
V
St. Kevins
6:20pm
2024 Under Sixteen League Group C
Two
Wednesday 3rd April, 2024
St. Kevins
V
Bye
12:00pm
2024 Under Sixteen League Group D
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Glyde Rangers/Westerns
V
Bye
12:00pm
2024 Under Sixteen League Group E
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Naomh Mairtin
V
Bye
12:00pm
2024 Under Sixteen League Group A
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Geraldines
V
Glen Emmets
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group A
Two
Wednesday 3rd April, 2024
St Patrick's GFC
V
Hunterstown Rovers GFC
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group A
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Newtown Blues
V
Cooley Kickhams
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group B
Two
Wednesday 3rd April, 2024
St Mochtas
V
St Brides
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group B
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Mattock Rangers
V
St Fechins GAA
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group B
Two
Wednesday 3rd April, 2024
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
St Josephs
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group C
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Naomh Fionnbarra
V
Stabannon/John Mitchells
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group C
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Dundalk Gaels
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group D
Two
Wednesday 3rd April, 2024
St Patrick's GFC
V
Wolfe Tones Football
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group D
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Kilkerley Emmets
V
Roche Emmets GFC
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group E
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Clan na nGael
V
St Nicholas GFC
6:30pm
2024 Under Sixteen League Group E
Two
Wednesday 3rd April, 2024
Dreadnots
V
Dundalk Young Irelands
6:30pm
2024 All County Division One League
One
Friday 5th April, 2024
Roche Emmets GFC
V
St Brides
7:00pm
2024 All County Division One League
One
Friday 5th April, 2024
Newtown Blues
V
St. Kevins
7:00pm
2024 All County Division Two League
One
Friday 5th April, 2024
Clan na nGael
V
St Fechins GAA
7:00pm
2024 All County Division Two League
One
Friday 5th April, 2024
Hunterstown Rovers GFC
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:00pm
2024 All County Division Three League
One
Friday 5th April, 2024
Naomh Mairtin
V
Glyde Rangers
7:00pm
2024 All County Division Three League
One
Friday 5th April, 2024
Dundalk Young Irelands
V
Wolfe Tones Football
7:00pm
2024 All County Division Three League
One
Friday 5th April, 2024
St Josephs
V
Dundalk Gaels
7:00pm
2024 All County Division One League
One
Friday 5th April, 2024
Cooley Kickhams
V
St Patrick's GFC
8:00pm
2024 All County Division One League
One
Friday 5th April, 2024
Geraldines
V
St Mochtas
8:00pm
2024 All County Division Two League
One
Friday 5th April, 2024
Glen Emmets
V
Naomh Fionnbarra
8:00pm
2024 All County Division Two League
One
Friday 5th April, 2024
Kilkerley Emmets
V
Stabannon Parnells GFC
8:00pm
2024 All County Division Three League
One
Friday 5th April, 2024
Mattock Rangers
V
Cuchulainn Gaels
8:00pm
2024 All County B League
Two
Sunday 7th April, 2024
Roche Emmets GFC
V
St Brides
11:00am
2024 All County B League
Two
Sunday 7th April, 2024
Naomh Fionnbarra
V
Newtown Blues
11:00am
2024 All County B League
Two
Sunday 7th April, 2024
Geraldines
V
St Mochtas
11:00am
2024 All County B League
Two
Sunday 7th April, 2024
Cooley Kickhams
V
Dundalk Gaels
11:00am
2024 All County B League
Two
Sunday 7th April, 2024
St Fechins GAA
V
Clan na nGael
11:00am
2024 All County B League
Two
Sunday 7th April, 2024
St Patrick's GFC
V
Kilkerley Emmets
11:00am
2024 Under Fourteen League Group C
Two
Monday 8th April, 2024
St Josephs
V
Bye
12:00pm
2024 Under Fourteen League Group D
Two
Monday 8th April, 2024
Wolfe Tones Football
V
Bye
12:00pm
2024 Under Fourteen League Group E
Two
Monday 8th April, 2024
Clan na nGael
V
Bye
12:00pm
2024 Under Fourteen League Group F
Two
Monday 8th April, 2024
Dreadnots
V
Bye
12:00pm
2024 Under Fourteen League Group A
Two
Monday 8th April, 2024
St Patrick's GFC
V
Cooley Kickhams
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group A
Two
Monday 8th April, 2024
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
St Brides
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group A
Two
Monday 8th April, 2024
St. Kevins
V
Glen Emmets
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group B
Two
Monday 8th April, 2024
St Fechins GAA
V
Naomh Fionnbarra
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group B
Two
Monday 8th April, 2024
Newtown Blues
V
Mattock Rangers
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group B
Two
Monday 8th April, 2024
Glyde Rangers/Westerns
V
Geraldines
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group C
Two
Monday 8th April, 2024
Dundalk Young Irelands
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group C
Two
Monday 8th April, 2024
Kilkerley Emmets
V
Naomh Mairtin
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group D
Two
Monday 8th April, 2024
St Mochtas
V
St Nicholas GFC
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group D
Two
Monday 8th April, 2024
Dundalk Gaels
V
Stabannon/John Mitchells
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group E
Two
Monday 8th April, 2024
St Brides
V
Cooley Kickhams
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group E
Two
Monday 8th April, 2024
Roche Emmets GFC
V
Hunterstown Rovers GFC
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group F
Two
Monday 8th April, 2024
Cuchulainn Gaels
V
Lann Léire C.P.G.
6:30pm
2024 Under Fourteen League Group F
Two
Monday 8th April, 2024
Geraldines
V
St Fechins GAA
6:30pm
Div2(U16)
Round 1
Monday 8th April, 2024
Geraldines
V
Killanny
6:45pm
2024 Under Sixteen League Group C
One
Wednesday 10th April, 2024
St. Kevins
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
6:30pm